Skip links

Zakończyliśmy nasz konkurs!

Zakończyliśmy nasz konkurs! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za napisanie aż 9 niesamowitych i kreatywnych projektów. Wybór był niezwykle trudny, ale ogłaszamy zwycięzców, którzy otrzymają od nas wsparcie finansowe do 1500 PLN:

Kącik Wolontariuszy: Inicjatywa stworzenia przyjaznej przestrzeni w biurze organizacji, gdzie wolontariusze mogą się spotykać, grać w gry planszowe i dzielić doświadczeniami, zwiększając tym samym ich integrację i poczucie wspólnoty.

Świąteczne Światełko w Czernichowie: Projekt organizacji wydarzenia wigilijnego dla seniorów w Czernichowie, w celu przeciwdziałania ich izolacji i samotności poprzez wspólne świętowanie, kultywowanie lokalnych tradycji i tworzenie silniejszych więzi.

Świąteczne Sieciowanie – Wigilia dla Wolontariuszy: Spotkanie wigilijne organizowane w Katowicach dla wolontariuszy z Polski i Ukrainy, mające na celu budowanie sieci kontaktów, wymianę doświadczeń, wzmacnianie lokalnych inicjatyw wolontariackich.

Zimowe Szachy w Katowicach: Turniej szachowy w Katowicach mający na celu integrację miłośników szachów i zapewnienie przyjemnej rozrywki poprzez królewską grę.

Gratulacje zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział!

Skip to content
Zobacz
Przeciągnij