Skip links

Wyniki konkursu “Granty Społecznika dla społeczników”

Drodzy społecznicy! Dostaliśmy 25 fantastycznych wniosków, bardzo długo zastanawialiśmy się kogo wybrać. Gdybyśmy mogli, sfinansowalibyśmy każde jedno spotkanie. Chcemy wam obiecać, że będziemy się bardzo intensywnie zastanawiać, w jaki sposób możemy wesprzeć waszą działalność w ramach realizowanych przez nas działań.

Na podstawie oceny z posiedzenia komisji z dnia 15.03.2024 r. podjęto decyzję o sfinansowaniu wydarzeń następujących organizacji:

  1. Fundacja “Onkosiła” niesie wsparcie pacjentom w trakcie i po przebytym leczeniu onkologiczny,
    a także realizuje działania edukacyjne, profilaktyczne i rozwojowe w zakresie profilaktyki nowotworowej. 
  2. Fundacja Śląskie Hospicjum dla dzieci Świetlikowo od 14 lat działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, prowadzi Centrum Opieki Dziennej, gdzie zapewnia kompleksową opiekę nad dziećmi. 
  3. Poradnia Polonijna zapewnia Polakom mieszkającym poza granicami kraju dostęp do wysokiej jakości usług terapeutycznych i szkoleniowych. Misją Stowarzyszenia jest budowanie silnej, świadomej i zintegrowanej społeczności polonijnej, która z dumą może reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, jednocześnie będąc otwartą na dialog i współpracę z innymi kulturami.

W dniach od poniedziałku do środy (18.03. – 20.03) będziemy się kontaktować ze zwycięzcami!

Leave a comment

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.
Skip to content
Zobacz
Przeciągnij