Skip links

Wymiana “Live Green”

Cześć! 👋 Chcesz działać na rzecz środowiska i nauczyć się, jak zmniejszać marnowanie żywności? Dołącz do międzynarodowego projektu “Live Green”! 🌍💚

🔍 Do kogo? Projekt skierowany jest do młodych osób w wieku od 18 do 27 lat z Bułgarii, Rumunii, Włoch i Litwy, zainteresowanych ideą ekologii i zmniejszania odpadów.

🔍 Do kogo?

Projekt skierowany jest do młodych osób w wieku od 18 do 27 lat z Polski, Bułgarii, Rumunii, Włoch i Litwy, zainteresowanych ideą ekologii i zmniejszania odpadów.

📅 Kiedy? 16 – 24 maja 2024 roku

📍 Gdzie? Złote Piaski, Bułgaria

O projekcie:

Projekt “Live Green” ma na celu edukację o zmniejszaniu marnotrawstwa żywności i propagowanie ekologicznego stylu życia poprzez praktyczne działania takie jak warsztaty kulinarne, wizyty na ekofarmach i w spalarniach odpadów.

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z ekologią, chcesz dowiedzieć się więcej o segregacji odpadów, wielokrotnym wykorzystaniu przedmiotów i przede wszystkim, jak zmniejszać marnowanie żywności – ten projekt jest dla Ciebie! To nie tylko świetna okazja do nauki przez praktykę, ale także do poznania rówieśników z różnych krajów, podzielających Twoje zainteresowania.

Wymiana młodzieży odbędzie się w ramach koordynacji przez Social HUB w Bułgarii, z partnerami z Rumunii, Polski, Włoch i Litwy.

Formularz zgłoszeniowy:Leave a comment

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.
Skip to content
Zobacz
Przeciągnij