Skip links

Innovation in youth work

Odkryj tajniki pracy z młodzieżą w ramach projektu „Innovation in youth work”! Ta wymiana pracowników jest okazją do wymiany doświadczeń i wspólnego tworzenia innowacyjnych warsztatów dla młodzieży. Uczestnicy nauczą się projektować i wdrażać inspirujące plany lekcji, które angażują i edukują. Dołącz do nas, aby rozwinąć swoje umiejętności i przyczynić się do stworzenia przestrzeni pełnej kreatywności i innowacji w pracy z młodzieżą.

Wymiana realizowana jest w ramach programu Erasmus+ Akredytacja Unii Europejskiej.

Kiedy: 08-17.04.2024
Gdzie: Polska, Międzybrodzie Bialskie
Kto: Program skierowany jest do osób pracujących z młodzieżą. Zapraszamy uczestników w wieku 25+ z Polski, Hiszpanii, Rumunii, Estonii i Ukrainy.
Co: Podczas naszej wymiany będziemy:

-Poznamy najlepsze praktyki kadry goszczącej w zakresie pracy z młodzieżą
-Wspólnie zidentyfikujemy najlepsze praktyki i możliwości ich adaptacji w naszym własnym środowisku pracy.
-Wzmocnimy świadomość i umiejętności w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
-nauczymy się praktycznego wykorzystania nowoczesnych technologii, w tym narzędzi sztucznej inteligencji, które umożliwią innowacyjne podejście do edukacji i pracy z młodzieżą.
-Poznanie technik i strategii radzenia sobie ze stresem oraz rozwijanie innych kluczowych umiejętności miękkich niezbędnych do efektywnej pracy z ludźmi.
-Zwiększenie umiejętności językowych poprzez praktyczne warsztaty,
-poznawać nowych ludzi i wymieniać się doświadczeniami.
-wspólnie stworzyć vademecum, które posłuży jako praktyczny przewodnik po najlepszych praktykach i innowacyjnych rozwiązaniach w pracy z młodzieżą.

Udział w wymianie pracy przynosi szereg korzyści, w tym: zdobycie praktycznego doświadczenia poprzez obserwację pracy, rozwijanie kompetencji środowiskowych, naukę korzystania z nowoczesnych technologii z naciskiem na sztuczną inteligencję, poprawę umiejętności miękkich i radzenia sobie ze stresem, zwiększenie kompetencji językowych, poznanie lokalnych inicjatyw młodzieżowych, tworzenie cennych materiałów edukacyjnych i ocenę zdobytych umiejętności. To wszechstronne doświadczenie umożliwia skuteczną i innowacyjną pracę z młodzieżą.
Nie przegap okazji, dołącz do nas!

Sprawdź nasz pakiet informacyjny i zarejestruj się za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego:

Zarejestruj się teraz!

Formularz zgłoszeniowy do projektu „Innovation in youth work”

Projekt “Innowacje w pracy z młodzieżą” to program wymiany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, który odbędzie się w dniach 08.04-17.04. 2024 w Międzybrodziu Bialskim. Program skierowany jest do osób pracujących z młodzieżą. Zapraszamy uczestników z Polski, Włoch, Hiszpanii, Grecji i Ukrainy

Zanurz się w eko-świadomości, technologii AI i międzynarodowej przyjaźni – a wszystko to w zapierającej dech w piersiach scenerii polskich gór!


Ta strona wykorzystuje pliki cookie.
Skip to content
Zobacz
Przeciągnij