Skip links

Weź udział w Młodzieżowej Akademii Kompetencji!

Młodzieżowa Akademia Kompetencji to inicjatywa, której celem jest zorganizowanie dwóch edycji warsztatów wzmacniających kompetencje liderów młodzieżowych organizacji pozarządowych z województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Wszystkie działania prowadzone są dla osób w wieku od 15 do 29 lat, które są zainteresowane rozwojem swojej organizacji. Uczestnicy wezmą udział w trzech zjazdach tematycznych, podczas których nabędą umiejętności m.in. z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania zespołem, pozyskiwania środków oraz kształtowania wizerunku organizacji w przestrzeni publicznej. Nabyta wiedza pomoże uczestnikom odnosić sukcesy w przyszłości.

Wszystkie warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów. W czasie trwania całej edycji uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakty z innymi organizacjami oraz wymienić doświadczenia w prowadzeniu organizacji.

Pierwsza edycja warsztatów rozpoczyna się już 18-19 marca 2023 i odbędzie się w Katowicach, kolejne zjazdy odbędą się 15-16 kwietnia 2023 w Nysie oraz 13-14 maja 2023 w Tarnowie.

W zimowej edycji inicjatywy mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, zachęcamy do zapisywania się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/XByDak1Rixv3tfiV6

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.
Skip to content
Zobacz
Przeciągnij