Skip links

Rusza zbiórka żywności długoterminowej oraz ubrań!

W obliczu trwającej wojny na Ukrainie, ogłaszamy zbiórkę żywności długoterminowej, artykułów higienicznych oraz ubrań na rzecz osób dotkniętych tym tragicznym konfliktem. Nasz projekt “Helping Hands for Ukraine” skupia się na wysyłaniu długoterminowej pomocy humanitarnej do określonych obszarów Ukrainy, konkretnie do obwodów chersońskiego, charkowskiego oraz donieckiego. Celem naszej inicjatywy jest wsparcie tych, którzy w tych trudnych czasach potrzebują go najbardziej.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji pomocowej. Dary możecie dostarczać do nas od 17 listopada do 22 listopada, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, do naszego biura w Katowicach, przy ul. Warszawskiej 56/1.

Co możecie przynieść? Jednym z priorytetów jest zapewnienie żywności o długim terminie ważności dla osób w Ukrainie. W szczególności przydatne będą konserwy, kasze – prosimy o wyłączenie z darów owoców i warzyw ze względu na ich krótki okres przydatności do spożycia. Mile widziane są także wszelkie artykuły higieny osobistej dla dorosłych i dzieci, takie jak żele pod prysznic, szampony, mydła, podpaski, chusteczki, pieluchy itp. Potrzebujemy również odzieży zimowej dla dzieci, grzejników elektrycznych, powerbanków i latarek.

Szczególnie prosimy o wsparcie w zakupie opasek medycznych. To proste narzędzie może uratować życie, dlatego apelujemy o Waszą hojność i solidarność.

Z góry dziękujemy za wszystkie przyniesione rzeczy.

Leave a comment

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.
Skip to content
Zobacz
Przeciągnij