Skip links

Jak pozyskać środki na swoją infrastrukturę? Zapisz się na szkolenie!

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w dwudniowym szkoleniu “Jak zdobyć środki na wsparcie instytucjonalne”, które odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2024 roku w Ośrodku Pracy i Edukacji “Społecznik” przy ul. Żywieckiej 67 w Międzybrodziu Bialskim. W trakcie wydarzenia przedstawimy formy wsparcia organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu infrastruktury poprzez kredyty i inne środki operacyjne. Szkolenie oparte będzie na doświadczeniach związanych z powstawaniem Ośrodka “Społecznik”.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 17:00. Informujemy, że koszty noclegu oraz wyżywienia są w pełni pokryte przez organizatora. Tematyka szkolenia:
1. Pozyskiwanie środków na infrastrukturę.
2. Planowanie i zarządzanie finansami.
3. Doświadczenia związane z powstawaniem Ośrodka “Społecznik”.

Szkolenie poprowadzi Petros Tovmasyan, prezes Klastra Innowacji Społecznych. Jego wiedza i doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości merytorycznej szkolenia.

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniach?
1. Dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać fundusze – zaprezentujemy sprawdzone metody na zdobycie finansowania na wsparcie instytucjonalne.
2. Nauczysz się planować finanse – otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania budżetem, które pomogą Ci unikać pułapek finansowych.
3. Nawiążesz cenne kontakty – spotkasz innych liderów i pracowników NGO, wymienisz się doświadczeniami i stworzysz nowe możliwości współpracy.

Zaproszenie skierowane jest do:
– organizacji pozarządowych,
– instytucji edukacyjnych i naukowych,
– grup obywatelskich,
– inicjatyw lokalnych,
– stowarzyszeń i fundacji.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres spolecznik@klaster.org.pl!

Skip to content
Zobacz
Przeciągnij